ZDALNA BIBLIOTEKA SZKOLNA - Dzień Ziemi na odległość

22 kwietnia - Dzień Ziemi – to wyjątkowe święto.

Zapewne wiecie, że z roku na rok stan naszej planety ulega pogorszeniu a Wyspa Śmieci na Oceanie Spokojnym jest kilkukrotnie większa od Polski. Jeśli jest jakaś nadzieja na poprawę sytuacji, to jesteście nią WY najmłodsi członkowie społeczeństwa, dlatego nieustannie staramy się wzbudzać w Was zainteresowanie dbaniem o Planetę Ziemia.

W czasie zajęć na odległość,wszyscy uczniowie w ostatnim czasie dużo mówili o ochronie środowiska, segregacji odpadów, używaniu odnawialnych źródeł energii i oszczędzaniu wody.

Zachęceni tymi wiadomościami i zaproszeni przez klasę 8b, uczniowie naszej szkoły, chętnie zaangażowali się w wykonanie prac plastycznych mających za temat Ochronę Ziemi.

Duże podziękowania dla Was - autorzy prac….a także dla p. Agnieszki Lewandowskiej, p. Małgorzaty Olejniczak, p. Anny Mackiewicz, p. Ewy Sobolewskiej – Kaśkosz oraz p. Ewy Żabińskiej.

W efekcie naszych wspólnych działań powstała wspaniała galeria prac i prezentacje.

Zachęcam do obejrzenia i propagowania idei ochrony środowiska w szerokim rozumieniu.

Data dodania: 2021-04-21 21:46:43
Data edycji: 2021-04-22 09:22:15